Old SchooL

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Defence of the Ancients


4 απαντήσεις

    Nice Combo Huskar-Necrolyte

    Tekken_L0rd_BL
    Tekken_L0rd_BL
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 59
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2009
    Ηλικία : 35

    Nice Combo Huskar-Necrolyte Empty Nice Combo Huskar-Necrolyte

    Δημοσίευση  Tekken_L0rd_BL Τετ Μαρ 11, 2009 5:48 pm

    Ena poli kalo team gia 2v2 einai oi Huskar-Necrolyte sindiazoun poli kala combo
    eimai aplo kanoun focus kai oi 2 se enan.Skai prota ulty o Huskar kai petagete o Necrolyte kai skai ulty ksera kai kai aftos p ekanan focus enai dead.Alla edaksi iparxoun kai ala kalitera teams alla kai afto einai ena kalo team gia 2v2 klain main Cool
    Leeeroy
    Leeeroy
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 49
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2009
    Ηλικία : 36
    Τόπος : N.Marmaras Halkidiki

    Nice Combo Huskar-Necrolyte Empty Απ: Nice Combo Huskar-Necrolyte

    Δημοσίευση  Leeeroy Τετ Μαρ 11, 2009 8:51 pm

    yeah.. klain main.. scratch
    C-u-in-Hell
    C-u-in-Hell


    Αριθμός μηνυμάτων : 33
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2009
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Kavala

    Nice Combo Huskar-Necrolyte Empty Heroes Combination: Soul Keeper & Necrolyte

    Δημοσίευση  C-u-in-Hell Πεμ Μαρ 12, 2009 1:19 pm

    mporeis na to kaneis kai me terrorblade kai necro. o necro agorazei dagger h lothars ormaei prwtos o terrorblade na xasei hp kai otan exei ligo petagetai o necro kanoun kai oi 2 ulti (prwta tou terrorblade tongue )kai o allos psofaei mono mias, alla mporeis na kaneis polous syndyasmous me necro opws lion & necro, lina & necro klp..
    Leeeroy
    Leeeroy
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 49
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2009
    Ηλικία : 36
    Τόπος : N.Marmaras Halkidiki

    Nice Combo Huskar-Necrolyte Empty Απ: Nice Combo Huskar-Necrolyte

    Δημοσίευση  Leeeroy Παρ Μαρ 13, 2009 12:30 am

    lina + lion mazi se 2v2 = imba xD 2 ultes--> 1 kill
    ftiakstous kai apo ena refresher orb --> 2 kills = qq :p
    C-u-in-Hell
    C-u-in-Hell


    Αριθμός μηνυμάτων : 33
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2009
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Kavala

    Nice Combo Huskar-Necrolyte Empty nomizw mlkia eipes

    Δημοσίευση  C-u-in-Hell Παρ Μαρ 13, 2009 12:34 pm

    kai o antipalos aploustata 8a kanei items opws manta linken's hood BKB lothars isws kai alla gia na parei to game
    Leeeroy
    Leeeroy
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 49
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2009
    Ηλικία : 36
    Τόπος : N.Marmaras Halkidiki

    Nice Combo Huskar-Necrolyte Empty Απ: Nice Combo Huskar-Necrolyte

    Δημοσίευση  Leeeroy Παρ Μαρ 13, 2009 2:48 pm

    nai alla mexri na ta kanei ayta... otan pane 6 lvl kai oi 2 (lion-lina) kanoun ntou se mia meria, stun o lion +ulty +tin ulty tis lina spane tower erxete o 2os antipalis na helparei ksero go, ton dinoun kiayton,meta zontanevi kai o 1os antipalos ka8os varane tower i lina me ton lion ginete ekei mia maxi sto tower nikaei i lina-lion epidi einai 2v1 spane kai to 2o tower meta erxete kai o 2os antipalos, mexri tote exoun gemisi oi ultes tou lion-lina ton skotonoune kiayton spane kai to 3o tower kai protou spasoune ta alla 2 ktiria erxete o 1os antipalos pou molis exei zontanepsei apo to proigoumeno kill alla den plisiazei gt kserei oti 8a ton faei pali opote spane kai ta 2 ktiria kai tous exoun aniksei tin vasi xoris na pane piso kai exoun paei 11 lvl eno oi aloi einai 8 kai 9 tote fevgoun piso na ftiaksoun kana item me tosa lefta pou exoun parei apo ola ta kills kai ta towers eno oi aloi den prolavan na kanoun tpt giati pigenan enas enas,ante na exoun kana bracer kai kamia mpota.. kai tote to telionoun to game oi lina -lion .. GG afro

    (lol ti eipa pali study )
    C-u-in-Hell
    C-u-in-Hell


    Αριθμός μηνυμάτων : 33
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2009
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Kavala

    Nice Combo Huskar-Necrolyte Empty kala enta3ei mi trelenese :P

    Δημοσίευση  C-u-in-Hell Παρ Μαρ 13, 2009 2:51 pm

    skepsou omws oti se 2v2 eite om eite oxi 8a 3ekinhsoun me arketo gold giati 8a einai mono 2 Suspect kai me ligo farm isws na kanoun kanena item apo ayta p eipa pio prin
    Flantza
    Flantza


    Αριθμός μηνυμάτων : 18
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2009
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Kavala

    Nice Combo Huskar-Necrolyte Empty Απ: Nice Combo Huskar-Necrolyte

    Δημοσίευση  Flantza Τρι Σεπ 22, 2009 4:54 pm

    nai alla mexri na ta kanei ayta... otan pane 6 lvl kai oi 2 (lion-lina) kanoun ntou se mia meria, stun o lion +ulty +tin ulty tis lina spane tower erxete o 2os antipalis na helparei ksero go, ton dinoun kiayton,meta zontanevi kai o 1os antipalos ka8os varane tower i lina me ton lion ginete ekei mia maxi sto tower nikaei i lina-lion epidi einai 2v1 spane kai to 2o tower meta erxete kai o 2os antipalos, mexri tote exoun gemisi oi ultes tou lion-lina ton skotonoune kiayton spane kai to 3o tower kai protou spasoune ta alla 2 ktiria erxete o 1os antipalos pou molis exei zontanepsei apo to proigoumeno kill alla den plisiazei gt kserei oti 8a ton faei pali opote spane kai ta 2 ktiria kai tous exoun aniksei tin vasi xoris na pane piso kai exoun paei 11 lvl eno oi aloi einai 8 kai 9 tote fevgoun piso na ftiaksoun kana item me tosa lefta pou exoun parei apo ola ta kills kai ta towers eno oi aloi den prolavan na kanoun tpt giati pigenan enas enas,ante na exoun kana bracer kai kamia mpota.. kai tote to telionoun to game oi lina -lion .. GG

    LoL LoL LOL LOL LOL LOLOLOL


    LOL grapse kana vivlio kalutera Razz

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τρι Μάης 14, 2024 11:02 am